portal osiedli, dzielnic i miast

Mierzeszyn - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » porady u wróżki
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

porady u wróżki

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
renia87 
   

Forum Ekspert


Wiek: 50
Dołączył: Pią Mar 11, 2016 12:51
Posty: 429
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 12, 2016 13:14    Temat postu: porady u wróżki

Wierzycie w takie rzeczy, albo poddajecie się takim zabawom, jak np. można znaleźć na www.wrozbyonline.pl?
Zastanawiam się jak to jest w naszym społeczeństwie i czy ktokolwiek korzysta z tego typu porad. Moja znajoma np. często i zastanawiam się czy jest to normalne :/
gisman 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lut 26, 2019 13:39
Posty: 19
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 14:27    Temat postu: Re: porady u wróżki

Zamiast po porady do wróżki, skorzystałbym bardziej z jakiejś terapii lub coś w stylu psychoterapia białystok. Myślę, że to lepsze rozwiązanie problemu, niż wierzenie w jakieś nie do końca prawdziwe informacje od wróżki.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama